Den Haag, wit porseleinen dekselpot, 18e eeuw;
Uitgevoerd met polychrome decoratie van bloemen. Gemerkt met ooievaar. (scherf rand deksel).
h. 12,5 cm, diam. 11,5 cm
Taxatie: € 30 - € 50
Hamerprijs: