Frankrijk, aardewerk tulpenvaas, 18e eeuw;
Uitgevoerd met polychroom schildering van vogels en bloemen op wit font. (bodem gerestaureerd).
Taxatie: € 1.200 - € 1.450
Hamerprijs: