Catalogusnummer: 1808
Delft, twee polychroom geschilderde aardewerk schotels, 18e eeuw;
Uitgevoerd met verschillende floraal decor.
diam. 30 - 34 cm
Taxatie: € 200 - € 260
Hamerprijs: