: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6459
Charles Bigee (18e eeuw)
Winterlandschap met figuren op een bevroren vaart bij huizen
paneel, 16,5 x 19 cm.
Taxatie: € 975 - € 1.200
Hamerprijs: