Collectie van tien diverse zwavelstokdoosjes, 19e en 20e eeuw,
verschillende meestertekens en vormen, een in de vorm van flesmand, gemerkt mt. en Birmingham 1928, voornamelijk 2e gehalte,
max 8,5 cm, min 4,3 cm, 225 gr.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160