Collectie van tien diverse zwavelstokdoosjes, 19e en 20e eeuw,
waaronder Engels geribd exemplaar, Birmingham 1887, en diverse modellen en enkele gemerkt,
max 5,2 cm, min 4,2 cm, bruto 217 gr.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160