Zuidoost-Azië en Hong Kong, vier diverse peper- en zoutstelletjes en divers,
waaronder lotusbloemvormig stel, gemerkt met Chinese karakters, diverse modellen en met meestertekens,
max 7,8 cm, min 2,2 cm, bruto 379 gr.
Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180