1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 847
Zuidoost-Azië en Hong Kong, vier diverse peper- en zoutstelletjes en divers,

waaronder lotusbloemvormig stel, gemerkt met Chinese karakters, diverse modellen en met meestertekens,

max 7,8 cm, min 2,2 cm, bruto 379 gr.

[zkj]

Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180