1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0063029054
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4825
update-catalogue
Europese school, 18e eeuw

Portret van een heer

doek

60 x 55 cm.

1

Taxatie: € 1.400 - 1.800
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden