1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4825
update-catalogue
Europese school, 18e eeuw

Portret van een heer

doek

60 x 55 cm.

1

Taxatie: € 1.400 - € 1.800
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden