020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4825
Europese school, 18e eeuw
Portret van een heer
doek
60 x 55 cm.
1
Taxatie: € 1.400 - € 1.800
:
Hamerprijs:
Overboden