1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 683
Frankrijk, misdienkelk, 19e eeuw,

op ronde voet met balustervormig stam en versierd met graveringen en vergulde kelk, mt. onduidelijk, gemerkt 2e gehalte 1809-1819, en afgesleten keur,

h 24,5 cm, 559 gr.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320