5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Diverse grafiek, tekeningen en schilderijen, 19e en 20e eeuw
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Taxatie: € 80 - € 150
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180
Overboden