Twaalf diverse miniaturen, voornamelijk 20e eeuw,
waaronder schaatsenrijders en voorstellingen van ambachten, vele met meesterteken gemerkt, zwaardje getekend, 2e gehalte,
max br.5 cm, min 2 cm, 193 gr.
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140