Miniatuur, soldaat Haarlem 18e eeuw en blaker,
mt. A. van der Hoeff Haarlem ca. 1705-1735, blaker gemerkt ZII,
h 5 cm, br 5,7 cm, 16,2 gr.
zie blz 277 nr 70, Tall and Small catalogus Fa. Aardewerk
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340