Sierlepel, Paul de Vries, Gouda, 2001,
bak in bladvorm en slingerde steel, gemerkt met meesterteken P.P.N.C. de Vries 1991 - Almere/Mierlo/Schoonhoven, 1e gehalte,
Taxatie: € 80 - € 100
Hamerprijs: