Zuidelijke Nederlanden, gestoken eikenhouten fragment van lambrisering, 17e eeuw;
Uitgevoerd met vier panelen: 'Anuntatie', 'Geboorte van Christus', 'De aanbidding der Herders' en 'Besnijdenis van Christus in de tempel'. Geflankeerd door vijf kariatiden. Daarboven vier panelen met rolwerk.
Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 1.700
Hamerprijs: € 1.700