Lodewijk Schelfhout (1881-1943)
board, gesign.l.o., r.o. atelierstempel 1954, gedateerd 1909, 62 x 58,5 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 1,500 - € 3,000
Current bid: € 4,800
Hammer Price: € 4,800