Catalogusnummer: 6462
Lodewijk Schelfhout (1881-1943)

'La Montagne'

board, gesign.l.o., r.o. atelierstempel 1954, gedateerd 1909, 62 x 58,5 cm.

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

Taxatie: € 1.500 - € 3.000
Huidig bod: € 4.800
Hamerprijs: € 4.800

Hamerprijs: € 4.800