Opengewerkt loden schepen plaquette, Adriaan van der Goes, gedateerd 1750;
Gemerkt Auctoritatt Duan Obis Opusist, Adriaan van der Goes, Heer van Dirxland, 1750. (resten van polychrome schildering, beschadigingen)
Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: