Catalogusnummer: 1817
Delft, twaalf blauw-wit geschilderde tegels, 17e eeuw.

Twee sets met voorstellingen van landschappen, hoekmotief spin. Een met religieuze scenes in cirkel, hoekmotief ossekop. Gemonteerd in houten lijst. (fritting)

(3)

Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: