15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Ernst van Briel (1904-1994), gebeeldhouwde zandstenen buste van Christus.
Gesigneerd EvBriel en gedateerd 38 op rechterzijde.
Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 140
Hammer Price: € 140