Catalogusnummer: 2729
Ernst van Briel (1904-1994), gebeeldhouwde zandstenen buste van Christus.

Gesigneerd EvBriel en gedateerd 38 op rechterzijde.

h. 47cm, b. 24 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: