9e zitting - Vrijdag 3 mei 14:00 uur: 8300-8329 - Antieke en klassieke kleine meubelen
Catalogusnummer: 8320
Polychroom beschilderde grenenhouten flap-aan-de-wand, 18e eeuw
80 x 60, h. 62 cm
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200