Josef Verheijen (1899-1976)
Laantje. Hierbij schilderij, figuren en hutten, Afrika
doek, gesign., 70 x 50 cm. en olieverf op metaal, 78 x 62 cm.
Taxatie: € 80 - € 150
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60