Catalogusnummer: 2216
Zandstenen gekapte gevelsteen, 17e eeuw;

Uitgevoerd met voorstelling van man met snor. Polychroom geschilderd.

h. 18 cm, b. 17 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: