Catalogusnummer: 8083
Zweden, grenenhouten hangoortafel, 18e eeuw,

op vier door regels verbonden poten. Polychroom beschilderd

103 x 58, h. 74 cm; ieder blad br. 68 cm

Taxatie: € 800 - € 1.000
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700