Catalogusnummer: 2007
Frankrijk, bijouterie kist met vuurvergulde bronzen montering en malachiet panelen 19e eeuw:

Zijde gecapitonneerd interieur. Geheel staande op vier acanthusbladvormige poten. (beschadigingen en restauraties).

h. 7,2 cm, b. 20,5 cm, d. 10,5 cm

Taxatie: € 1.600 - € 1.800
Hamerprijs: