15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Joseph Mendes da Costa (1863-1939), bruin grès cérame vormstuk, 'De zieke aap', 1899;
Binnenzijde gesigneerd dmv monogram en gedateerd. (drie chips aan de rand, stuk rand gebroken en gelijmd).
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 1.200
Hamerprijs: € 1.200