15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2562
Joseph Mendes da Costa (1863-1939), zwart wit grès cérame olieflesje, 1899;

Uitgevoerd met horizontale lijnen en cirkels waarin stippen. De dop gestileerd als vogelkop. Onderzijde gesigneerd dmv. monogram en gedateerd. (hersteld).

h. 10,7 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500