15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2732
update-catalogue
Sonja Landweer (1933-2019), bruin zwart geschilderd aardewerk kom; ca. 1963;

Geplaatst op standring. (miniem chipje standring). Onderzijde gesigneerd.

h.6,5 cm, diam. 13 cm

Galerie Het Kapelhuis, Amersfoort.

[1]

Taxatie: € 300 - € 500
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €