15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Sonja Landweer (1933-2019), bruin zwart geschilderd aardewerk kom; ca. 1963;
Geplaatst op standring. (miniem chipje standring). Onderzijde gesigneerd.
Galerie Het Kapelhuis, Amersfoort.
Taxatie: € 300 - € 500
:
Hamerprijs:
Overboden