15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Sonja Landweer (1933-2019), oranje zwart geschilderde aardewerk kom, ca. 1963;
Schildering uitgevoerd in batik techniek. Onderzijde gesigneerd.
Galerie Het Kapelhuis, Amersfoort.
Taxatie: € 300 - € 500
:
Hamerprijs:
Overboden