15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Sonja Landweer (1933-2019), aardewerk beker, ca. 1963;
Uitgevoerd in blauw tinten. Onderzijde gesigneerd.
Galerie Het Kapelhuis, Amersfoort.
Taxatie: € 200 - € 400
:
Hamerprijs:
Overboden