: 6000-6230 - Paintings, watercolours and drawings
Catalogue number: 6160
Europese school, 18e/19e eeuw

Feestend gezelschap bij een dorp

h. 54,5 cm, b. 65,5 cm. Doek niet ingelijst.

Estimate: € 50 - € 100
Current bid: € 40
Hammer Price: € 40

Hammer price: € 40