: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6160
Europese school, 18e/19e eeuw

Feestend gezelschap bij een dorp

h. 54,5 cm, b. 65,5 cm. Doek niet ingelijst.

Taxatie: € 50 - € 100
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40