: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6160
Europese school, 18e/19e eeuw
Feestend gezelschap bij een dorp
h. 54,5 cm, b. 65,5 cm. Doek niet ingelijst.
Taxatie: € 50 - € 100
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40
Hamerprijs:
€ 40