8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7700-7751 - Klokken, pendules en barometers
Catalogusnummer: 7848
Frankrijk, bronzen vergulde pendule met kariatiden, 19e eeuw;

Uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op bel, wijzerplaat met emaille cijfer cartouches. Rijk geornamenteerde kast met vrouw figuren en griffioenen. Slinger in de vorm van bloemenmand.

h. 76 cm, b. 36 cm, d. 30 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 725
Hamerprijs: € 725

Hamerprijs: € 725