1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 649
Twee sauskommen in 18e eeuwse stijl,

Schuitvorming model op drie gebogen pootjes met schelpmotieven, pseudo keuren gemerkt, Den Haag, jl. x, grote keur, gearceerde I van inlands,

mogelijk samengesteld

11 x 23 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 250
Hamerprijs: € 250

Hamerprijs: € 250