Frankrijk, vuurvergulde pendule 'Astronomie', ontwerp Jean-André Reiche, Empire, circa 1810;
Uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op bel, achterplatine gesigneerd Lesieur. Wit email wijzerplaat met Romeinse cijfers voor de uren en Arabische cijfers voor de kwartieren, gesigneerd Lesieur a Paris, fijn gezaagde wijzers. Uurwerk geplaatst in deels gepatineerde uurwerkkast met gedrapeerde doek en front met boeken. Geflankeerd door staande lezende dame en pilaar met armilaarsfeer. Geheel geplaatst op groen marmeren basis met vier verguld bronzen poten. (buitenste ring van armilaarsfeer gebroken).
h. 35 cm, b. 29,5 cm, d. 12 cm
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625