15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2557
A. D. Copier (1901-1991), zes rookglazen vingerkommen, model wijnbes, ontwerp 1932;

Allen gemerkt met geëtst monogram. Uitvoering Glasfabriek Leerdam. Hierbij vier kleine rookglazen waterglazen.

h. 5 - 5,5 cm, diam. 6 - 11 cm

[10]

Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: