Catalogusnummer: 5072
Ger Lataster (1920-2012)
Zonder titel
ets, handgekleurd
24 x 24 cm.
gesign. r.o., '71, 1/40
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80
Hamerprijs:
€ 80