5072
Catalogusnummer: 5072
Ger Lataster (1920-2012)

Zonder titel

ets, handgekleurd

24 x 24 cm.

gesign. r.o., '71, 1/40

Taxatie: € 60 - 100
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80