Peru, eerste gehalte zilveren koeler "monteith" met leeuwenkoppen, 20e eeuw
met twee ringdragende leeuwenkoppen als grepen, gecontourneerde versierde rand, gemerkt met niet geïdentificeerde teken, genummerd made in Peru, sterling 925 nummer 23219884, 1e gehalte,
h 12 cm, diam 25 cm, 1215 gr.
Taxatie: € 600 - € 700
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850