21e zitting - Woensdag 20 november 14.00 uur: 1550-1667 - Serviesgoed
Catalogusnummer: 1569
Delft, gelobd aardewerk schotel in Imari stijl,

Voorstellende bloemenvaas. Gemerkt APK. Hierbij Delft, schotel in Imari stijl met decor van figuren bij pagode, 18e eeuw (gelijmd).

diam. 22 - 30 cm

Taxatie: € 150 - € 250
Hamerprijs: