1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 652
Pijpcomfoor, Louis XVI, Amsterdam,

vaasvormig model op vierkanten voet, guirlande versiering en ajourrand met parelmotieven, mt. Jan H. Middelhuysen Amsterdam 1795, gemerkt provinciale leeuw,

rand licht verbogen

h 9 cm, diam 15 cm, 355,8 gr.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280