Pijpcomfoor, Louis XVI, Amsterdam,
vaasvormig model op vierkanten voet, guirlande versiering en ajourrand met parelmotieven, mt. Jan H. Middelhuysen Amsterdam 1795, gemerkt provinciale leeuw,
h 9 cm, diam 15 cm, 355,8 gr.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280