Schuitvormig mandje en suikerstrooilepel, vroeg 20e eeuw,
ajour mandje staand op vier bolpootjes, mt. H. Hooijkaas Schoonhoven, strooilepel getekend keurkamer Groningen en beide jaarletter 1911 en 2e gehalte,
l 14 cm, l 17,5 cm, 130,2 gr.
Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: