2e zitting - Woensdag 6 november 10.00 uur: 0001-0512 - Juwelen
Catalogusnummer: 64
18 kt. Gouden rouwring en een paar zilveren rouwoorhangers.

Beide met haarwerk en initialen U.F.D., voor Uilken Foekes Dijkstra, overleden 1-5-1860. De oorhangers ten opzichte van elkaar gespiegeld met decor van een treurwilg. De ring met meesterteken Doede Attema, Leeuwarden, 1836 - 1865

bruto 6,7 gr., h. 36,34 x b. 17 mm., ringmt. 20,25

18 k. gold mourning ring and a pair of silver mourning earrings. Both with hairwork and initials UFD for Uilken Foekes Dijkstra, died 1-5-1860. The earrings are mirrored in relation to each other with a decor of a weeping willow. The ring with maker's mark Doede Attema, Leeuwarden, 1836 - 1865

Taxatie: € 160 - € 260
Hamerprijs: