2e zitting - Woensdag 6 november 10.00 uur: 0001-0512 - Juwelen
Catalogusnummer: 20
14 kt. Gouden armband 19e eeuw.

Gemaakt van een massieve gourmetschakel, uitkomend in een baksluiting, meesterteken J.M. van Kempen, Utrecht, 1854 - 1858

bruto 33,3 gr., l. 18,5 cm, b. 6,8 mm

14 k. gold bracelet, 19th century. Made of a solid curb link, ending in a box clasp, maker's mark JM van Kempen, Utrecht, 1854 - 1858

Taxatie: € 1.300 - € 1.500
Hamerprijs: