2e zitting - Woensdag 6 november 10.00 uur: 0001-0512 - Juwelen
Catalogusnummer: 77
14 kt. Roségouden broche, 19e eeuw.

In de vorm van een maansikkel met vallende ster, bezet met halve parels. Meesterteken half afgeslagen, één baan gebroken.

bruto 4,1 gr., h. 16,7 x b. 40,6 mm

14 k. rose gold brooch, 19th century. In the shape of a crescent moon with a shooting star, set with split pearls.

Taxatie: € 140 - € 200
Hamerprijs: