20e zitting Dinsdag 19 november 14.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Bruin gepatineerd bronzen deurklopper Universiteit van Amsterdam, circa 1900;
Hierbij koperen embleem van Amsterdamse brandweerhelm.
h. 7,5 - 8,5 cm, b. 5 - 12 cm
Herkomst: nalatenschap uit een voornaam Amsterdams grachtenpand aan de Herengracht/Provenance: a private estate from a grand canal house, Amsterdam
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50