Catalogusnummer: 1754
Twee groen glazen likeur voorraadflessen, 18e eeuw

'Barcel Voorloop' en 'Punch-Sir. v. Jam Rum'

h. 31 cm.

Herkomst: nalatenschap uit een voornaam Amsterdams grachtenpand aan de Herengracht/Provenance: a private estate from a grand canal house, Amsterdam

Taxatie: € 400 - € 700
Huidig bod: € 775
Hamerprijs: € 775

Hamerprijs: € 775