Set van vier eikenhouten stoelen, laat 19e eeuw,
de zittingen met bruine corduroy stoffering. Op zwenkwieltjes. Gemerkt G.T.S.
Herkomst: nalatenschap uit een voornaam Amsterdams grachtenpand aan de Herengracht/Provenance: a private estate from a grand canal house, Amsterdam
Taxatie: € 50 - € 100
Huidig bod: € 10
Hamerprijs: € 10