1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 808
Twee diverse pijpcomforts met ajour zilveren houders, eind 19e eeuw en 20e eeuw,

één met houten greep, mt. Amsterdamse Keur c.v. Amsterdam 1968, 2e gehalte, de ander rond met gehamerde koperen binnenbak, belastingstempel 1906-1953,

een houten pootje los

l 25 cm, beide diam ca.13 cm, bruto 550 gr.

Herkomst: nalatenschap uit een voornaam Amsterdams grachtenpand aan de Herengracht/Provenance: a private estate from a grand canal house, Amsterdam

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200