Mahoniehouten driezitsbank, 19e eeuw,
met marqueterie en rijk gestoken kapregel
Herkomst: nalatenschap uit een voornaam Amsterdams grachtenpand aan de Herengracht/Provenance: a private estate from a grand canal house, Amsterdam
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200