20e zitting Dinsdag 19 november 14.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Engeland, Atkin Brothers, Sheffield, pleet serveerblad op gezwart ijzeren onderstel, circa 1900
het onderstel opklapbaar. Gemerkt HA/EA/FA, EPNS.
l. 70 cm. b. 46 cm. h. 48 cm.
Herkomst: nalatenschap uit een voornaam Amsterdams grachtenpand aan de Herengracht/Provenance: a private estate from a grand canal house, Amsterdam
Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: